Autorskie zabiegi na ciało

Zabieg Masumi- Czar bursztynu cena:220,- czas 2h
Zabieg relaksacyjny na ciało, rytualny, odżywczy, nawilżający, odprężający.Połączenie peelingu na hydrofilnych naturalnych olejach przeplatane masażem klasycznym i sferami bursztynowymi,których dodatni ładunek ściąga całodniowe zmęczenie .

Zabieg stemplami z zawartością kruszonych alg cena 250,- czas 2h
Zabieg relaksacyjny, rytualny, peelingowanie, olejowanie i masowanie ciała wprowadzają w relaksacyjny nastrój.Stemple po zakończonym zabiegu klient dostaje do domu aby również w domu rozkoszować się odżywczym działaniem alg z olejem bursztynowym.

Zabieg Różana Laguna cena 240,- czas 2h
Pozwól Nam zabrać Cię na wyspę relaksu i odprężenia.Rytualny zabieg relaksacyjny.Mud czyli błoto z morza martwego pozwoli ci na chwilę zapomnienia,zapach dzikiej róży przeniesie cię myślami w wakacyjny czas na spokojną przystań błogości .

Zabieg czekolada z owocami leśnymi cena 210,- czas :ok 2h
Rytualny zabieg relaksacyjny połączony z masażem na peelingu z kakaowca, na naturalnym oleju winogronowym,uwieńczony masłem z owoców leśnych.Pozwól przenieść się do krainy zapachów z dzieciństwa.Odkrywaj nuty zapachowe ,które są bardzo przyjemne a zarazem wyraźnie przywołują dobre wspomnienia.

Zabieg antycellulitowy cena 200,- czas 2h
Zabieg leczniczy w którym peeling kwasowy z glikolem zdejmuje warstwę rogową aby składniki aktywne wprowadzane masażem rozgrzewającym tkankę tłuszczową mogły się aktywować.Lecznicze działanie oleju josaline oraz kofeinowego żelu pozwolą cieszyć sie gładką ,jędrna skóra na dłużej.

Zabiegi antycellulitowe
Zabieg antycellulitowy na uda „Malina z guaraną” .Połączone z masażem bańka chińską.
Czas 1h cena 110 zł
Korzyści:
-profilaktyka cellulitu,
-detoks,
-ujędrnienie.

Masaż bańką chińską modeluje sylwetkę, znakomicie ujędrnia skórę i pomaga pozbyć się cellulitu. Działa szybko i skutecznie – efekty są widoczne po kilku zabiegach !!!
Masaż można wykonać w odstępach 2-3 dniowych. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty warto przeprowadzić całą serię 10-12 zabiegów.
Przeciwwskazania do masażu bańką chińską: skłonność do pękających naczynek, żylaki, ciąża, menstruacja, nowotwory, zaburzenia krzepliwości krwi, naruszenie ciągłości skóry.

„Zabieg arbuzowy detoks „ na ciało
czas 1h cena 105 zł
Zabieg ma na celu pobudzić mikrocyrkulację krwi i limfy,ułatwia eliminację toksyn z organizmu. Wygładza skórę i nadaje jej aksamitną gładkość.

Zabieg body wrap.
Jak przebiega Body wrapping?
Body wrapping to zabieg polegający na owinięciu ciała folią, które wcześniej zostało posmarowane odpowiednim preparatem ujędrniającym lub wyszczuplającym. Podczas zabiegu możesz owinąć folią całe ciało, albo tylko poszczególne jego elementy np. brzuch i uda. Najczęściej zawijane miejsca to uda, pośladki, brzuch, a także biust – w celu ujędrnienia.
Jaki jest cel body wrappingu?
Celem zabiegu jest zmniejszenie obwodu i wymodelowanie ciała, wygładzenie i dotlenienie skóry, wyeliminowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej.