Depilacja pastą cukrową

Depilacja pastą cukrową – wyjątkowa gładkość

Cukier jako środek do depilacji został odkryty prawdopodobnie przez przypadek. Wynaleziona wieki temu mieszanka cukru, cytryny i ziół przeżywa renesans. Depilację pastą cukrową stosowały starożytne Egipcjanki i do dziś z powodzeniem większość kobiet na Bliskim Wschodzie praktykuje całkowitą depilację ciała tą właśnie metodą.

Profesjonalna depilacja pastą cukrową to bezpieczne, delikatne i efektywne rozwiązanie dla pozbycia się włosów u kobiet, mężczyzn i dzieci. Zaawansowana metoda depilacji cukrowej oferuje wiele unikalnych i różnorodnych korzyści.

Nasza pasta posiada naturalne składniki (można ją jeść), nie powoduje reakcji alergicznych, jest łatwa do zmycia, nie przykleja się do skóry, jest efektywna, ma właściwości peelingujące.

Najistotniejsza zaleta jest w istocie fundamentalna: za pomocą pasty cukrowej można usuwać włosy zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu. Pasta cukrowa usuwa włosy we wczesnej fazie anagenowej (czyli te najkrótsze włosy). To eliminuje uszkodzenia, niepotrzebny dyskomfort, podrażnienia i wrastanie włosków w czasie łuszczenia się suchych komórek skóry. Po pewnej liczbie zabiegów mieszek włosowy zaczyna się osłabiać co powoduje, że odrastający włos za każdym razem jest cieńszy, co w efekcie prowadzi do stopniowego zanikania owłosienia.

Efekt: gładka, piękna skóra, bez dyskomfortu, jaki towarzyszy innym metodom depilacji.

Zabieg jest przyjemniejszy od depilacji woskiem i odpowiedni dla kobiet w ciąży oraz osób z problematyczną skóra.

Ważne jest systematyczne wykonywanie zabiegu. Na początku co 2 tygodnie, później coraz rzadziej.