Nowości

Sake peel Rhonda Allison – peeling chemiczny

Mieszanina kwasów i sfermentowanego ryżu, służy do szybkiej regeneracji skór męskich i bardzo grubych kobiecych. Redukuje zmarszczki, napina skórę i pomaga walczyć z wolnymi rodnikami. To peeling, który można zastosować w procedurze zarówno progresywnej jak i średnio głębokiej. W przypadku tej mieszaniny odnowa skóry następuję w ciągu zaledwie 7 dni. To nowa formuła zawierająca peptydy do szybkiej regeneracji.

Power C
Moc potrójnego działania witaminy C anty-age

Firma Skeyndor opracowała rozjaśniającą terapię Power C+, opartą na opatentowanej, trwałej postaci witaminy C – Nikkol VC-IP. To innowacyjny program przeznaczony do pielęgnacji skóry zmęczonej nadmiernym działaniem promieni słonecznych oraz zanieczyszczeniem środowiska. Dzięki takiemu połączeniu witamina C dociera w niezmienionej postaci do żywych komórek naskórka. Ten skuteczny koktajl przeciwdziała suchości skóry, rozjaśnia przebarwienia, zwiększa elastyczność, dodaje blasku i witalności.
Efekt to skóra pełna blasku – zatrzymanie syntezy nowej melaniny, przy jednoczesnym blokowaniu już wytworzonej.

Global lift – zainspirowany najnowszymi i najbardziej rewolucyjnymi terapiami anti-age, innowacyjny program liftingujący.

Global Lift [proGEN-in] to nowy sposób zrozumienia istoty liftingujących zabiegów kosmetycznych. To nowa, globalna strategia anty-age, osiągająca efekt pełnego liftingu, przywracająca prawidłowy kształt owalu twarzy oraz poprawiająca strukturę tkanki podskórnej bez użycia skalpela. Program adresowany jest do białek – progerin, które decydują o tempie starzenia się komórek. Stężenie tego białka w jądrze komórkowym pozwala obliczyć biologiczny wiek komórek.