Nowości

Infuzja tlenowa Organic Oxygen

Zabieg infuzji tlenowej Organic Oxy to wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnieniem dedykowanego cerze serum. Bogate składniki takie jak kwas hialuronowy, witaminy C,E,A, ekstrakt z rokitnika, kwas alfa-liponowy, retinol, algi docierają do głębokich warstw skóry dzięki unikalnej technologi tlenu hiperbarycznego. Wykorzystanie ciśnienia wyższego niż atmosferyczne pozbawia tlen fizjologicznych barier przenikania przez tkanki. Tlen przenika nie tylko do czerwonych krwinek, jego stężenie zwiększa się również w osoczu i układzie limfatycznym.

Do zabiegu Organic Oxygen wykorzystujemy tylko organiczne produkty emerginC.

Opis Technologii:
Infuzja tlenowa Organic Oxygen to amerykańska technologia przebudowy skóry. Wykorzystanie ciśnienia wyższego niż atmosferyczne pozbawia tlen fizjologicznych barier przenikania przez tkanki. Tlen przenika nie tylko do czerwonych krwinek, jego stężenie zwiększa się również w osoczu i układzie limfatycznym.

Tlenoterapia bez użycia butli tlenowej.
Urządzenie posiada w środku cylindry wypełnione zeolitem, który jest zdolny absorbować azot z powietrza. Dzięki procesowi Pressure Swing Adsorption (PSA) urządzenie uzyskuje czysty tlen medyczny.
30001-1

Sake peel Rhonda Allison – peeling chemiczny

Mieszanina kwasów i sfermentowanego ryżu, służy do szybkiej regeneracji skór męskich i bardzo grubych kobiecych. Redukuje zmarszczki, napina skórę i pomaga walczyć z wolnymi rodnikami. To peeling, który można zastosować w procedurze zarówno progresywnej jak i średnio głębokiej. W przypadku tej mieszaniny odnowa skóry następuję w ciągu zaledwie 7 dni. To nowa formuła zawierająca peptydy do szybkiej regeneracji.

Power C
Moc potrójnego działania witaminy C anty-age

Firma Skeyndor opracowała rozjaśniającą terapię Power C+, opartą na opatentowanej, trwałej postaci witaminy C – Nikkol VC-IP. To innowacyjny program przeznaczony do pielęgnacji skóry zmęczonej nadmiernym działaniem promieni słonecznych oraz zanieczyszczeniem środowiska. Dzięki takiemu połączeniu witamina C dociera w niezmienionej postaci do żywych komórek naskórka. Ten skuteczny koktajl przeciwdziała suchości skóry, rozjaśnia przebarwienia, zwiększa elastyczność, dodaje blasku i witalności.
Efekt to skóra pełna blasku – zatrzymanie syntezy nowej melaniny, przy jednoczesnym blokowaniu już wytworzonej.

Global lift – zainspirowany najnowszymi i najbardziej rewolucyjnymi terapiami anti-age, innowacyjny program liftingujący.

Global Lift [proGEN-in] to nowy sposób zrozumienia istoty liftingujących zabiegów kosmetycznych. To nowa, globalna strategia anty-age, osiągająca efekt pełnego liftingu, przywracająca prawidłowy kształt owalu twarzy oraz poprawiająca strukturę tkanki podskórnej bez użycia skalpela. Program adresowany jest do białek – progerin, które decydują o tempie starzenia się komórek. Stężenie tego białka w jądrze komórkowym pozwala obliczyć biologiczny wiek komórek.