Zabiegi pielęgnacyjne okolic oczu

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1

NOUVEAU LASHES wykonane są z lekkich i elastycznych włókien poliestrowo-jedwabnych imitujących naturalne włoski, są w 100% wodoodporne, nie wymagają malowania i podkręcania zalotką. Na jedno oko przykleja sie od 70 do 120 włosków co powoduje bardzo naturalny efekt. Rzęsy przedłuża się od 30% do 50% co sprawia, że naturalne rzęsy nie są zbyt obciążone, a to z kolei gwarantuje ich dobrą kondycję. Sztuczne włoski przykleja się na całej długości, metodą 1:1, dlatego zabieg jest bardzo pracochłonny i trwa ok. 3 h. Korekta powinna się odbyć po 2-3 tygodniach i trwa 2 godziny. Nouveau Lashes są wyjątkowo lekkie i trwałe, dlatego utrzymują się  na naszych rzęsach do dwóch miesięcy. Sztuczne rzęsy nie niszczą naturalnych rzęs, można je w każdej chwili usunąć. Klej stosowany do przedłużenia nie zawiera szkodliwych formaldehydów , nie wywołuje alergii i nie szczypie w oczy.

Henna brwi i rzęs

Brwi i rzęsy to bardzo ważne elementy na naszego wizerunku. Dobrze wyregulowane brwi i właściwe podkreślone rzęsy poprawiają wygląd całej twarzy, nie tylko „otwierają” oko, ale również sprawiają, że makijaż staje się bardziej atrakcyjny. Kolor brwi można poprawić co dwa tygodnie. Wykonujemy hennę zarówno żelową jak i proszkową w kolorach: czarny, ciemny brąz, jasny brąz, grafit, granat.

Rzęsy nie wymagają tak częstego farbowania jak brwi, wystarczy jeśli poddasz się temu zabiegowi raz w miesiącu.

Mezoterapia na okolice oczu

W naszym gabinecie proponujemy zabieg z zastosowaniem mezoterapii bezigłowej na okolice oczu z użyciem koktajlu przeciwzmarszczkowego – roztworu o wysokim stężeniu składników aktywnych. Zabieg połączony jest z maską algową lub płatem.

Efekty:
·    zmniejszenie widoczności zmarszczek,
·    pobudzenie komórek skóry do odbudowy kolagenu i elastyny,
·    podniesienie poziomu nawilżenia skóry wokół oczu,
·    dotlenienie skóry,
·    odżywienie i regeneracja skóry.

Wskazania:
·    zmarszczki,
·    utrata elastyczności skóry,
·    skóra sucha i odwodniona.